Часті запитання

Q?

За скільки наперед варто бронювати час?

A.

Час увечері та на вихідних чи святкових є досить популярним. Відповідно для цих інтервалів ми рекомендуємо робити бронювання за 5-7 днів наперед.

Q?

Чи можна приносити з собою власні ключки?

A.

Для більшого задоволення від гри ми радимо гравцям приносити власні ключки. Зі свого боку лише маємо прохання під час гри використовувати чисті ключки.

Q?

Чи є можливість орендувати ключки?

A.

У вартість гри на симуляторі входить можливість використання одного набору правосторонніх ключок для дорослих. За умови попереднього погодження є можливість забронювати оренду інших наборів ключок.

Q?

Чи треба приносити з собою м’ячики для гольфу?

A.

Для роботи нашого симулятора важливим є використання лише наявних у нас, спеціально підготовлених гольф м’ячиків. Гра іншими мячиками призведе до некоретного розпізнавання характеристик їх польоту.

Q?

Чи можна використовувати свої тішки/підставки під мячик?

A.

В цьому немає необхідності. Наша система має функцію автоподачі мячів на підставці, висота якої може налаштовуватися під потреби гравця.

Q?

Чи можна грати на симуляторі у вуличному взутті?

A.

Гра у вуличному взутті не дозволена. Гравці мають приносити з собою гольф взуття чи кросівки.

Q?

Чи можна приносити з собою їжу та/або напої?

A.

Додатково до гри на гольф симуляторі у нас можна скористатися послугами та продукцією від CoffeeLife, де пропонується вибір алкогольних/неалкогольних напоїв та їжі. Принесення чи замовлення їжі та/або напоїв не від CoffeeLife не дозволяється.

Q?

Скільки часу необхідно для проходження 18-ти лункового поля?

A.

Всередньому для проходження 18-ти лунок на одного гравця потрібно біля однієї години. Для більше ніж одного гравця, ймовірно, виникне необхідність бронювати додаткову годину. Наприклад, для чотирьох гравців,зазвичай, необхідно 3,5-4 години. Варто зазначити, що час необхідний на гру, залежить від кваліфікації/гандикапу гравця.

Q?

Що є базою для оплати?

A.

Ми беремо оплату за час перебування (на півгодинній основі). Оплата не відбувається за кожну людину, тобто ми не беремо додаткових грошей за групу з кількох відвідувачів.

Q?

Як відбувається оплата, якщо фактично використаний час менший зарезервованого?

A.

Виходячи з того, що заздалегідь заброньований час не дає можливості іншим бажаючим спланувати можливість для гри, то для того, щоб відвідувачі не бронювали час триваліший ніж їм фактично потрібний, ми беремо оплату за заброньований час.

Q?

Наскільки завчасно необхідно інформувати про відміну бронювання?

A.

Ми просимо гравців інформувати про відміну бронювання щонайменше за 24 години. У разі відсутності відміни бронювання за 24-и години за таке бронювання стягуватиметься його 100% вартість. Будемо вдячні за можливість інформування про відмову за 48 годин.

Q?

Наскільки раніше до заброньованого часу рекомендується прибувати?

A.

Гравці повинні прибувати щонайменше за 10-15 хвилин з тим, щоб мати можливість приготуватися до свого часу використання симулятора.

Q?

Чи можуть діти користуватися симулятором?

A.

Діти молодші 16 років можуть користуватися симулятором, однак ми просимо, щоб вони були у супроводі дорослих впродовж усього часу перебування.